VIRTUOSO RECORDS — тут створюється твоя мрія!

 

Якщо Ви шукаєте команду професіоналів, яка допоможе Вам у створенні музичного продукту різного напрямку, то студія звукозапису «VIRTUOSO RECORDS» – саме те, що Вам потрібно. Ми працюємо виключно на топовому обладнанні яке сприяє створенню якісного звучання Вашої музики.

 

Співпрацюємо не лише з професійними виконавцями. Музична студія «VIRTUOSO RECORDS» стане прекрасним початком у кар’єрі початківця. Для нас не важливо, який тип робіт Ви замовите. В будь-якому випадку можете бути впевнені у високій якості їх виконання.

 

Діяльність студії звукозапису можна розділити на три сегменти:

  1. Музичні послуги: включають в себе запис пісень, вокалу чи музичних інструментів, аранжування музичних творів, зведення музики та мастерінг альбомів. Це основний напрямок діяльності студії. Завдяки багаторічному досвіду, ми гарантуємо створення виключно якісного звучання. Окремо виділяємо послугу «Пісня під ключ». Наша команда допоможе у створенні пісні, починаючи з етапу зародження ідеї і, закінчуючи випуском студійного синглу. Студія звукозапису «VIRTUOSO RECORDS» допоможе будь-кому з Вас відчути себе справжньою зіркою.
  2. Послуги для бізнесу. В основному, у даному сегменті користується попитом запис аудіо реклами. Реклама на радіо та телебаченні і надалі залишається основним каналом розповсюдження інформації. Саме тому так важливо створити якісний рекламний ролик. Особливо це стосується реклами на радіо. Адже тут необхідно створити слуховий контакт з слухачем, передати необхідну інформацію лише завдяки голосу та музичного підкладу. Саме таке завдання з легкістю виконає студія звукозапису «VIRTUOSO RECORDS». У даній сфері пропонуємо також озвучення аудіо книг, написання текстів для реклами та дубляж відео матеріалів.
  3. Ще одна галузь нашої діяльності – реставрація та відновлення аудіо матеріалу.

На сайті студії звукозапису Ви можете ознайомитись з нашим портфоліо. Ми співпрацюємо з різними жанрами музики та виконавцями як: Піккардійська Терція, Павло Табаков,  Роман Скорпіон, Єгор Грушин, Леся Никитюк, Тарас Гаврик, VIP Тернопіль, Брія Блессінг, Маріанна Ільків та іншими.  Вони залишають лише позитивні відгуки про співпрацю з нами. Також на сайті Ви знайдете фото, які допоможуть ближче ознайомитсь із атмосферою студії. Отримати більш детальну інформацію, Ви можете, зателефонувавши за контактним номером телефону.

Дивитись послуги